Menu

Vodní skútr

Rychlá plavba po pláži nebo pomalá plavba po Mazurských jezerech? Ať už preferujete jakýkoli styl jízdy na vodním skútru, u nás najdete vše, co potřebujete, abyste se na vodě cítili dobře!

Nejoblíbenější produkty

Oblečení

Když sedíte za volantem vodního skútru, toužíte po adrenalinu, svobodě a zábavě. Chcete to pocítit naplno? Vybavte se oblečením na vodní skútr! Pohodlí a volnost pohybu, stejně jako tepelný komfort, takže vás nezastraší žádné počasí ani teplota vody, jsou jen začátkem jejich výhod. V závislosti na vodní ploše a aktivitě se můžete rozhodnout pro neopren, neoprenový oblek nebo termotriko s dlouhými rukávy. Vyplatí se také vzít si s sebou rukavice na vodní skútr, abyste měli lepší cit pro stroj, a vestu a helmu, abyste maximálně zvýšili bezpečnost na vodě. Prohlédněte si naše oblečení na vodní skútr a dopřejte si trochu zábavy na vodě!

Příslušenství

Příslušenství pro vodní skútry vám umožní nejen plně si vychutnat plavbu na různých vodních plochách, ale také pohodlně a bezpečně zakotvit v přístavu a přepravovat svůj stroj. Kotva, tažné lano a nárazníky jsou nezbytnou výbavou každého majitele vodního plavidla. Chcete se posunout na vyšší úroveň? Vybavte se vodotěsnými vaky a doplňkovým vybavením (např. výbornými úchyty). Podívejte se na pestrou nabídku příslušenství pro vodní skútry, doplňte si výbavu a nechte se unášet na vodě!

Vodní plavidlo potřebuje kvalitní náhradní díly a provozní kapaliny. Zanedbaný stroj, který si již dlouho říká o generální opravu motoru nebo výměnu oleje, se vám přece jenom neodvděčí plným výkonem na vodě. Proto jsme pro vás připravili rozsáhlou nabídku dílů (včetně rotorů, turbín, těsnění, startérů a klikových hřídelí) a provozních kapalin, s nimiž uvedete svůj vodní skútr do perfektního stavu. Podívejte se, co jsme pro vás připravili, dokončete objednávku a užívejte si svůj vodní skútr v provozuschopném stavu na své oblíbené vodní ploše.