Menu

Sněžný skútr

Rádi řádíte na sněhu? My také! Připravili jsme pro vás řadu dílů, oblečení a příslušenství, aby pro vás žádné podmínky nebyly výzvou.

Nejoblíbenější produkty

Rádi řádíte na sněžném skútru? Nezapomeňte na svou bezpečnost! Přilba na sněžný skútr ochrání vaši hlavu v případě pádu nebo střetu s přírodou a také zvýší komfort vaší jízdy. Modely vybavené ochranným límcem a speciálním čelním sklem pro snížení odpařování jsou při jízdě za ztížených povětrnostních podmínek rozhodně nezbytností. Prohlédněte si naši nabídku přileb na sněžné skútry (máme mimo jiné skořepiny od značek Leatt, Fox a Airoh), vyberte si svůj oblíbený model a oddejte se bílému šílenství!

Zimní oblečení

Zimní oblečení na sněžný skútr změní váš zážitek z jízdy na sněžném skútru. Speciálně navržené bundy, kalhoty a zimní kombinézy zvýší tepelný komfort a omezí vnikání sněhu nebo deště do vnitřních vrstev oděvu. Moderní membrány, prodloužené rukávy, stahovací šňůrky a odnímatelné izolace fungují dobře i při nejnižších teplotách. Prohlédněte si naši nabídku zimního oblečení pro sněžné skútry a řáděte na sněhu v pohodlí jako nikdy předtím!

Motocyklové brýle

Brýle na sněžný skútr vám poskytnou dostatečnou ochranu očí, dobrou viditelnost a správný tepelný komfort. Koneckonců nikdo, kdo rád řádí na sněhu, nebude mít chuť mžourat při jízdě v krásné přírodě. V naší nabídce najdete mimo jiné brýle na sněžný skútr od značek Leatt, Just1, Leoshi, Progrip a Thor. Zkrátka samotná smetánka výrobců tohoto typu příslušenství. Vyberte si svůj oblíbený model, nastartujte sněžný skútr a vydejte se na svou oblíbenou trasu!

Chrániče

Chrániče sněžných skútrů jsou nejjednodušším způsobem, jak se zotavit z pádu při jízdě na sněžném skútru v bílém prašanu. Lokty, krk, kolena, hrudník, záda nebo ocasní kost jsou jen některé z částí vašeho těla, které vám poděkují za investici do kvalitních chráničů. Připravili jsme pro vás rozsáhlou nabídku chráničů na sněžné skútry od špičkových výrobců. Leatt, Pod, Progrip, Polisport a Thor jsou jen začátek. Sestavte si sadu chráničů, vyberte si místo s nejlepším prašanem a oddejte se bílému šílenství!

Pokud se chystáte na dlouhou trasu nebo plánujete strávit několik hodin hraním si v bílém prašanu, batoh na sněžný skútr rozhodně musíte mít. Uložíte do něj náhradní rukavice, termosku s teplým čajem, svačinu a sadu základního nářadí - věci, které byste měli mít při jízdě na sněžném skútru vždy po ruce. V naší nabídce najdete mimo jiné batohy na sněžný skútr od značek Thor, Oxford, Rebelhorn, Shad a SW-Motech. Vyberte si ten nejlepší model batohu a vyrazte na trať. Doufáme, že na něj budete dlouho vzpomínat!

Příslušenství

Příslušenství pro sněžné skútry vám umožní jak zvýšit pohodlí při jízdě (včetně chráničů rukou a ohřívačů/držáků, vyhřívacích rohoží na sedačku, ochranných skel a rukojetí pro spolujezdce), tak uskladnění vašeho stroje během letních odstávek (včetně krytů na sněžné skútry). Pokud se chystáte na delší trasu nebo rádi vozíte věci, které se vám nutně nevejdou do batohu, vyplatí se vybavit sněžný skútr také nepromokavými vaky a dalšími doplňky pro zavazadla. Prohlédněte si naši nabídku příslušenství pro sněžné skútry a vydejte se vstříc dobrodružství!

Termoaktivní prádlo

Při jízdě v náročných povětrnostních podmínkách hraje každá vrstva oblečení důležitou roli. Nízké teploty, husté sněžení a nárazový vítr jsou jen některé z jevů, kterým budete za volantem sněžného skútru čelit. Termoprádlo zajistí, že zůstanete v teple, bude regulovat tělesnou teplotu a účinně odvádět pot, což se promítne do pohodlí při jízdě. Bezešvá konstrukce a moderní materiály navíc minimalizují riziko odření a nepříjemného zápachu. Prohlédněte si naši nabídku termoprádla pro jízdu na sněžném skútru od renomovaných výrobců (včetně Adrenaline, Brubeck, RL a Leoshi) a postavte se zimě!

Dynamické zrychlení, maximální rychlost a ostré průjezdy zatáčkami. Pokud vás jízda na sněžném skútru baví, měli byste ho udržovat v bezvadném technickém stavu. Připravili jsme pro vás rozsáhlou nabídku dílů (včetně pásů, olejových filtrů, startérů, klikových hřídelí a elektrických komponentů), s jejichž pomocí můžete provádět veškeré opravy a servis svého stroje. Podívejte se, co pro vás máme připraveno, dokončete objednávku a vydejte se na svou oblíbenou trasu. Adrenalin už na vás čeká!