Menu

Skútr - Moped

Začínáte své motocyklové dobrodružství? Dojíždíte denně do práce nebo na univerzitu? Zde najdete vše, co potřebuje každý majitel skútru nebo mopedu!

Nejoblíbenější produkty

Přiznejme si, že jízda na skútru nebo mopedu v obyčejných botách nepatří k nejzodpovědnějším věcem, které můžete za volantem motocyklu dělat. Boty na motorku navržené s ohledem na malolitrážní jednokolky nejenže udrží vaše nohy v bezpečí, ale jsou také pohodlné a skvěle vypadají! Vybrat si můžete motorkářské tretry, nízké sportovní boty nebo trapery s vojenským šmrncem. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv boty na motorku, budete mít jistotu, že jste dobře investovali do své bezpečnosti, pohodlí a stylu!

Oblečení

Motocyklové oblečení je nejjednodušší způsob, jak zvýšit pohodlí a bezpečnost při jízdě na skútru nebo mopedu. Můžete si vybrat ze stovek kožených a textilních motorkářských bund, kalhot a košil a vytvořit si tak jedinečný vzhled, který budete nosit každý den s úsměvem na tváři! Při cestě do práce nebo do školy oceníte nepromokavé membrány, odolné chrániče a styl, díky němuž se budete cítit jako pravý motorkář. Prohlédněte si naši nabídku motorkářského oblečení na skútr a moped a zapomeňte na jízdu v obyčejném oblečení!

Batoh na motorku pro váš skútr nebo moped je příslušenství, které vám usnadní život ve městě i cestování na krátké vzdálenosti. Můžete si do něj uložit notebook, doklady, fotoaparát, věci na den mimo město, každodenní nákupy a vše ostatní, co denně vozíte na své jednokolce. Batoh na motorku je také investicí do jedinečného stylu. Tím, že se v něm ukážete v práci nebo ve škole, dáte najevo, že motorky jsou vaší vášní. Vyberte si jeden z batohů na motorku pro svůj skútr nebo moped a vyrazte dobývat město!

Jednokolky a mopedy jsou zdaleka nejpoužívanějším typem jednokolky na polských silnicích. Není to překvapivé: málo kouří, jsou lehké na jízdu a jejich opravy a servis nesežerou lví podíl vaší výplaty. Náhradní díly na skútry a mopedy, které najdete u společnosti Gmoto, jsou zárukou, že vaše každodenní dojíždění do práce a víkendové výlety za město nebudou spojeny s nečekanými poruchami, které vám zkazí plány. Navíc v naší nabídce najdete tuningové díly pro zvýšení výkonu vašeho skútru nebo mopedu.

Pneumatiky

Pneumatika je jedinou částí skútru/mopedu, která přichází do přímého kontaktu s vozovkou. Proto je tak důležité, aby pneumatiky motocyklu na vašem stroji byly v bezvadném stavu. Bez ohledu na to, jak rychlý je váš skútr nebo moped, byste neměli zapomínat na jejich pravidelnou výměnu a správné ošetření během zimování (při dlouhém stání může dojít k deformacím). Kvalitní motocyklové pneumatiky pro váš skútr/moped vám zajistí správnou trakci, krátkou brzdnou dráhu a dostatečnou přilnavost na mokru. Prohlédněte si naše motocyklové pneumatiky pro skútry a mopedy a zajistěte si bezpečnost na silnici!

Příslušenství

Příslušenství pro skútry a mopedy představuje jednoduchý způsob, jak si zajistit pohodlnější a bezpečnější jízdu na jednokolce. Držák telefonu nebo navigace, chrániče na řídítka, vyhřívané rukojeti a potahy sedadel a zařízení proti krádeži jsou jen začátkem seznamu příslušenství, které si můžete na svůj stroj nainstalovat. Přizpůsobte svůj skútr nebo moped pro každodenní dojíždění do práce i víkendové výlety mimo město a vyrazte na cesty!

Produkty pro garáže

Skútry a mopedy, stejně jako větší motocykly, potřebují pravidelný servis a opravy. Bez řádně vybavené garáže nebudete schopni vyměnit motorový olej nebo přepálenou žárovku, natož větší opravy, které zahrnují demontáž motoru, brzd nebo odpružení. Je dobré mít po ruce sadu základního nářadí (můžete si ji sestavit sami nebo si vybrat některou z hotových sad, které jsou k dispozici v našem obchodě), která vám pomůže udržet skútr nebo moped v dobré kondici jak v zimě, tak na cestách nebo při každodenním používání.

Lifestyle - Casual - Každodenní oblečení

Chcete každý den ukazovat své motocyklové dovednosti? Není lepší způsob než každodenní motorkářské oblečení! Zde najdete mimo jiné trička, mikiny, košile a čepice s motivem motorky od nejlepších značek ze světa motocyklů. Vybírat můžete ze stovek produktů od výrobců, jako jsou Fox, Diverse, Davca, Broger a VR46. Vyberte si své oblíbené tričko, vytvořte si motorkářský vzhled a udělejte dojem, ať už se vydáte kamkoli!

Obecné produkty

Hledáte díly na opravu svého skútru nebo mopedu? Nebo chcete zvýšit výkon své padesátky a užít si lepší akceleraci a vyšší maximální rychlost? U Gmoto najdete vše, co potřebujete, abyste mohli svůj jednokolový skútr používat s úsměvem na tváři. Prohlédněte si naši širokou nabídku dílů, příslušenství a chemie pro základní jednokolky a skútry.

Motocyklová přilba pro skútr nebo moped by měla splňovat stejné požadavky jako přilba pro plnohodnotnou jednokolku. Bezpečnost a pohodlí jsou zásadní bez ohledu na kapacitu nebo výkon stroje, který vlastníte. Nezapomeňte nepodceňovat svou bezpečnost při dojíždění do práce nebo do školy. Je to záležitost, na kterou se vyplatí dbát, i když je cíl cesty na dosah ruky. Ve městě a na kratší vzdálenosti se dobře osvědčují otevřené a čelisťové přilby, které díky otevřené konstrukci (nebo možnosti zvednout čelist) nabízejí vynikající ventilaci a pohodlí při nošení.

Kdo říká, že nemůžete cestovat na skútru nebo mopedu? Známe lidi, kteří na svých padesátkách procestovali celý svět, takže vám nic nebrání v tom, abyste udělali totéž! Je vhodné se na takový podnik dobře připravit a vybavit svůj motocykl zavazadly na motorku, abyste mohli bezpečně a pohodlně převážet veškerou výbavu. Centrální kufr, boční kufry, brašny na motorku, rollbagy nebo brašny? Na výběr je spousta možností, které vám umožní dobře se sbalit na jakoukoli cestu. Připravte si skútr nebo moped a vyrazte na výlet, na který budete dlouho vzpomínat.

Při jízdě na skútru nebo mopedu se vyplatí dbát na řádnou ochranu rukou. Při pádu se právě jimi reflexivně snažíme snížit hybnost nárazu do vozovky, proto jsou motocyklové rukavice při usednutí za volant jednokolky nutností. Rukavice na motorku vám také umožní zvýšit pohodlí (včetně ochrany rukou před chladem, deštěm a odřeninami) a požitek (umožní vám lépe ovládat stroj) z jízdy na skútru nebo mopedu. Podívejte se na naše návrhy rukavic na motorku a vyrazte do města!