Menu

pro Oldtimers

dfgdfgdfgKdyž se vůně benzínu mísí s vůní dlouhých večerů v garáži, víme, že máme co do činění s opravdovým nadšencem starých motocyklů. Sháníte harampádí pro svůj oldtimer? Jste na správném místě!

Nejoblíbenější produkty

Důstojnické, traperské, vojenské boty... Máme mnoho modelů motorkářských bot, ve kterých budete na své klasice vypadat dobře! Kromě originálního stylu vám poskytnou správnou ochranu chodidel a holení, ochrání vás před deštěm a chladem a zaručí pohodlí při jízdě v horkém počasí. Prohlédněte si naši nabídku motorkářských bot pro vašeho oldtimera, vyberte si svůj oblíbený styl a materiál (doporučujeme kombinaci klasické přírodní kůže a moderní membrány) a pusťte se se svým klasikem do dobrodružství!

Oblečení

Stojí za to vypadat dobře na klasice. Motocyklové oblečení vám umožní vytvořit harmonickou dvojici se svým strojem a vrátit se do starých časů. Slušné motorkářské oblečení vám navíc zaručí bezpečnost a pohodlí na silnici i v terénu a umožní vám volně prozkoumávat jakoukoli oblast. V nabídce najdete jak motorkářské oblečení v retro stylu, tak návrhy s modernějším vzhledem. Ať už si vyberete cokoli, můžete se spolehnout na vysokou kvalitu zpracování a inovativní materiály, které vás ochrání.

Vyrážíte na cesty s klasickým vozem? Nebo patříte k nadšencům, kteří na svém oldtimeru denně dojíždějí do práce a vyřizují další záležitosti po městě? V obou případech budete potřebovat dobrý batoh na motorku. Můžete do něj uložit notebook, fotoaparát, výbavu na víkendový výlet a další drobnosti, které se hodí mít po ruce. Některé modely batohů na motorku vám také umožní zvýšit bezpečnost jízdy. Chránič zad všitý do zádové části vás ochrání v případě pádu. Podívejte se na naše návrhy batohů na motorku a najděte si model, který vás bude provázet každý den.

Připravujete svůj klasický vůz na rallye, výlet nebo sezónu? Pak potřebujete kvalitní motocyklové díly, které vás na cestách nezklamou! V Gmoto najdete náhradní, provozní a doplňkové díly pro staré motocykly (včetně těch, které byly vyrobeny v době komunismu). Potřebujete nové zapalování pro svůj motocykl WSK? Žádný problém! Nebo se vám snad zadřel válec ve vašem Simsonu? Žádný problém! Prohlédněte si naši nabídku náhradních dílů na motocykly, připravte si svého oldtimera a zapomeňte na poruchy na cestách.

Pneumatiky

Pneumatiky jsou jedinou částí vašeho klasického vozidla, která přichází do přímého kontaktu s vozovkou. Ať už vlastníte starý trialový motocykl nebo silniční youngtimer, měli byste se vybavit dobrými motocyklovými pneumatikami. Poskytnou vám správnou trakci a přilnavost na mokru, a tím posunou váš požitek z jízdy na vyšší úroveň. Motocyklové pneumatiky navíc dodají vašemu stroji jedinečný vzhled a vrátí ho do doby, ve které byl vyroben. Podívejte se na naši nabídku motocyklových pneumatik a vyrazte na silnici se svou klasikou!

Příslušenství

Vyhřívané rukojeti, zrcátka s blinkry, chrániče rukou... Existuje mnoho doplňků, které můžete pro svůj klasický motocykl potřebovat. Hodí se vám, ať už jste na cestách, nebo na každodenním dojíždění do práce, a z vašeho oldtimeru nebo youngtimeru udělají dokonale vyladěný stroj na najeté kilometry. Prohlédněte si naši nabídku příslušenství pro motocykly a vybavte svého klasika produkty, které vám vždy chyběly a o kterých jste snili.

Produkty pro garáže

Staré motocykly mají tu vlastnost, že vyžadují od svých majitelů velkou pozornost. Opravy, servis a výměna dílů jsou činnosti, které se na nich provádějí mnohem častěji než na nových motocyklech. Chcete se o svou klasiku starat pohodlně a bez stresu? Potřebujete dobře vybavenou dílnu! Klíče, zvedáky, chemie pro motocykly nebo specializované nářadí jsou jen začátek. Podívejte se na naši nabídku garážových produktů a připravte svou dílnu na každou opravu!

Lifestyle - Casual - běžné oblečení

Chcete ukázat, že klasika je vaší vášní? Není jednodušší způsob než motocyklové tričko nebo mikina s logem výrobce s dlouhou historií! Na Gmoto najdete běžné oblečení s motivy motorek z různých období (např. motocyklová trička s logy Junáka, WSK a Simson, čepice, ponožky a další kusy oblečení), díky kterým dá každý, kdo vás potká, najevo, že jste vášnivými milovníky starých motocyklů. Podívejte se na naše návrhy ležérního motorkářského oblečení a ukažte světu, že milujete klasické jednokolky.

Obecné produkty

U Gmoto najdete rozsáhlý sortiment dílů (včetně pneumatik, dílů motoru, brzd, součástí odpružení atd.), oblečení a přileb (včetně kalhot, bund, bot, triček na motorku, oblečení pro volný čas atd.), příslušenství (včetně batohů, zavazadel, cestovních doplňků) a nářadí pro klasické motocykly. Prozkoumejte naši nabídku, vybavte sebe i svou klasickou motorku vším potřebným a vyrazte na cesty. Silnice na vás čekají!

Při cestování klasickým vozem se vyplatí dbát na svou bezpečnost. Motocyklová přilba nejenže ochrání vaši hlavu v případě pádu, ale také vám zaručí dobrý styl a vysokou úroveň pohodlí. Na oldtimeru budou nejlépe fungovat integrální nebo otevřené přilby v retro designu. Majitele opravdu starých strojů jistě zaujmou motocyklové přilby ve vojenském stylu, které doplní outfit na srazech a dalších setkáních nadšenců starých motocyklů. Prohlédněte si naši nabídku motocyklových přileb pro klasické motocykly a vyrazte na cestu ve velkém stylu!

Termoaktivní prádlo

Bez ohledu na roční období, lokalitu a podmínky, ve kterých rádi jezdíte na své klasické motorce, se vám bude hodit termoprádlo na motorku. V horkém počasí udrží vaše tělo v chladu (některé modely zaručují snížení tělesné teploty až o 1 stupeň Celsia), zatímco v mrazech a silném dešti zajistí optimální tepelný komfort. Jezdíte rádi na oldtimeru mimo sezónu nebo za extrémních povětrnostních podmínek? Motocyklové termoprádlo z merino vlny je tu pro vás! Podívejte se na naše návrhy termoprádla a zajistěte si pohodlí při jízdě na motorce.

Jen vy, vaše klasika a silnice. Krásná vize, že? Cestování oldtimerem má bezesporu své kouzlo, takže nás vůbec nepřekvapuje, že chcete vyrazit na cesty. Náhradní díly, nářadí a další nezbytné věci při cestování na klasice je nejlepší převážet v zavazadlech na motorku, která byla navržena s ohledem na staré motocykly. V nabídce najdete boční brašny, kufry (boční i středové), rollbagy a tankbagy i další zavazadlové doplňky pro oldtimery. Vyberte si zavazadla na motorku a vyrazte na cestu!

Ruce jsou jednou z částí těla, které jsou při jízdě na motocyklu nejvíce zasaženy. Silný déšť, poryvy studeného větru nebo vysoká rychlost je rozhodně nešetří. Ruce jsou navíc vystaveny nejen nepříznivým povětrnostním podmínkám a podchlazení, ale také únavě a vážnému zranění při pádu. Proto je tak důležité vybrat si slušné rukavice na klasickou motorku. Vybírat můžete z modelů v retro stylu (ideální pro oldtimera) i z těch s modernějším vzhledem. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv rukavice na motorku, můžete si být jisti, že vaše ruce dostanou odpovídající ochranu před zraněním a nepříznivými povětrnostními podmínkami.