check Doprava zdarma od 2 449,00 Kč
check Vrácení do 14 dnů
check Zaplatit za 30 dní
check Oblast velkoobchodu - B2B

ATV - Čtyřkolky

Bahno, písek a kameny - to je to, co máme rádi v přírodě! Pokud je máte rádi i vy, jste na správném místě. Najdete zde díly na čtyřkolky a čtyřkolky, stejně jako oblečení, obuv a příslušenství pro provozování vaší terénní vášně.

Nejoblíbenější produkty

Boty

Jezdíte v terénu, takže dobře víte, jak jsou vaše nohy a holeně namáhány, když se hodiny a hodiny pohybujete v horku. Bota na čtyřkolku/ATV není jen o tom, že má tuhou podrážku, která vám poskytne pevnou oporu a pohodlnou páku, ale také o tom, že plně ochrání vaše nohy při pádu nebo prorážení náročným terénem. Boty na čtyřkolky by měly být pevné, pohodlné a odolné. Koneckonců neexistuje náročnější prostředí pro obuv než terénní. Prohlédněte si naši nabídku bot na čtyřkolky/ATV od nejlepších výrobců v oboru. Čeká na vás řada modelů od značek Fox, Gaerne, Leatt a Thor.

Oblečení

Při jízdě v terénu nesmíte zapomenout na správné oblečení. Oblečení pro čtyřkolky zajistí, že budete chráněni v případě pádu, a účinně zabrání všem překvapením, která pro vás off-road připraví. Oblečení pro čtyřkolky je také o pohodlí při jízdě a naprosté volnosti. Ať už se prodíráte křovím, nebo stanovujete nový rekord na trati, nic vám nebrání v pohybu! Podívejte se na naši nabídku oblečení pro čtyřkolky a vyzbrojte se do terénu oblečením, které vám zajistí bezpečí, pohodlí a styl, když vám bude horko.

Motocyklové brýle

Čtyřkolkové brýle jsou nezbytnou výbavou každého fanouška off-roadů. Ochrání vás před blátem a kameny odletujícími zpod kol jiných vozidel a vaše oči před větvemi, keři a dalšími přírodními živly, které vám chtějí při značení trasy ublížit. Brýle pro čtyřkolky/ATV by měly být pohodlné, perfektně sedět a být odolné. Vždyť v terénu neexistuje žádná měkká hra! Navíc je dobré zvolit model se zorníkem, který se při jízdě v dešti nebo při velké námaze nezamlží a poskytne vám maximální viditelnost.

Batohy

Batoh na čtyřkolku je nejjednodušší způsob, jak si s sebou do terénu vzít to nejnutnější. Voda, zásoby, navigace nebo náhradní rukavice jsou jen některé z věcí, které byste měli mít v terénu po ruce. Některé modely batohů na čtyřkolky/ATV navíc nabízejí mnohem více než jen přepravní prostor. Certifikovaný chránič páteře, který zvýší vaši bezpečnost, když se v terénu rozpálíte, nebo objemný camelbak, díky kterému můžete doplňovat tekutiny, aniž byste museli slézat ze stroje, jsou jen některé z doplňků, které byste měli při výběru batohu pro čtyřkolku zvážit.

Díly

Při jízdě na běžkách nebo na motokrosové trati není těžké najít novou závadu. Motor, odpružení, brzdy a převodovka jsou jen některé z komponentů čtyřkolky, které dostávají v terénu zabrat. Pokud si chcete užít bezpečnou, pohodlnou a příjemnou jízdu, měli byste se zaměřit na systematický servis a všechny závady průběžně odstraňovat. Vezměte tedy svou čtyřkolku do servisu, využijte naši rozsáhlou databázi dílů pro čtyřkolky a užívejte si plně funkční stroj. Najdete zde díly na čtyřkolky a čtyřkolky jak značkových výrobců, tak i na levné modely, jako jsou čínské čtyřkolky ve třídě 50, 125 a 250 ccm.

Pneumatiky

V terénu záleží na trakci! Pneumatiky pro čtyřkolky a čtyřkolky zaručují plnou kontrolu nad vozidlem, účinné brzdění a schopnost agresivně měnit směr jízdy. Bez ohledu na to, kde čtyřkolku používáte (asfalt, motokrosová trať nebo terén) a jaký je váš oblíbený povrch (bláto, písek, kamení nebo sníh), najdete pneumatiky pro čtyřkolky, které splní vaše potřeby. Renomovaní výrobci (včetně ITP, Duro, SUNF a JOURNEY), vysoká kvalita zpracování a odolné materiály jsou jen začátkem výčtu výhod pneumatik pro čtyřkolky a čtyřkolky, které najdete u Gmoto!

Příslušenství

Je vám v terénu horko? Pak dobře víte, že se může stát cokoli! Pokud chcete být během terénních a motokrosových jízd připraveni na jakákoli překvapení, měli byste se vybavit příslušenstvím pro čtyřkolky. Navijáky, příslušenství k nářadí, kotvy, tažné popruhy nebo držáky háků jsou jen začátkem dlouhého seznamu příslušenství pro čtyřkolky, které najdete u Gmoto. Vyberte si příslušenství pro čtyřkolky, které potřebujete, a vyrazte do terénu. Dobrodružství čeká!

Přilby

Přilba na čtyřkolku je nezbytnou součástí výbavy, kterou byste si měli vzít s sebou do terénu. Účinně ochrání vaši hlavu před poškozením při pádu, umožní vám udržet brýle pevně na místě a ochrání vás před větvemi nebo kameny, které vylétnou zpod kol jiných vozidel. Přilba na čtyřkolku/ATV by měla být především bezpečná (certifikace je nutností!), pohodlná a dobře odvětraná, abyste se při náročné jízdě v horkém počasí cítili dobře. Připravili jsme pro vás nabídku přileb na čtyřkolky od renomovaných výrobců, jako jsou Leatt, Airoh, IMX, Bell a Thor.

Termoaktivní prádlo

Termoprádlo vám umožní udržet si tepelný komfort při jízdě v chladných, horkých i deštivých dnech. Nejpokročilejší modely ušité z inovativních vláken dokáží snížit teplotu na těle až o 1 stupeň Celsia, zatímco silnější termoprádlo z merino vlny zahřeje tělo i v extrémních povětrnostních podmínkách. Termoprádlo také znamená svěžest (ionty stříbra omezují růst bakterií způsobujících zápach) a žádné odírání (díky bezešvé konstrukci), což také zvyšuje požitek z jízdy na terénních čtyřkolkách.

Zavazadla

Vyrážíte do terénu na dlouhou cestu? Vyplatí se investovat do kufru nebo rollbagu pro vaši čtyřkolku! Prostorný centrální kufr nebo rollbag pro čtyřkolku je jednoduchým receptem, jak mít při svých terénních dobrodružstvích s sebou veškeré potřebné vybavení. Převlečení, přepravní popruhy, lana a další příslušenství jsou jen některé z věcí, které budete bezpečně převážet v zavazadlech navržených s ohledem na čtyřkolky a čtyřkolky. Podívejte se na naši nabídku centrálních kufrů, rollbagů a zavazadel pro čtyřkolky/ATV, které se nezaleknou žádného terénního dobrodružství.